Całoroczny konkurs historyczny
W poniedziałek 19 października rozpoczyna się całoroczny konkurs historyczny pt. "Władcy państwa polskiego od X do XVIII wieku". Jest on przeznaczony jest dla uczniów klas 4 - 6, którzy interesują się historią. Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie. Oprócz wzbogacenia wiedzy daje on doskonałą okazję do zdobycia bardzo dobrych ocen cząstkowych z historii, a nawet do podwyższenia oceny na koniec roku szkolnego.

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym uczeń rozwiązuje zadania wyłącznie za pośrednictwem naszej strony internetowej, na której co tydzień pojawiać się będą nowe zestawy zadań. Czas na rozwiązanie zadań jest więc bardzo długi (jeden tydzień). W drugim etapie uczestnik konkursu będzie rozwiązywał pisemny test w szkole.

Konkurs rozpocznie się w poniedziałek 19 października i będzie trwał do maja 2016 r. Regulamin konkursu dostępny jest w zakładce HISTORIA --> KONKURSY --> KONKURS CAŁOROCZNY lub kliknij tutaj.

Zachęcamy uczniów do udziału w konkursie i życzmy powodzenia.