Nowości w nowym roku szkolnym
Witamy wszystkich uczniów po wakacjach. Trudno, czas letniego odpoczynku minął i trzeba wziąć się do nauki. Szkoła tez jest fajna, a nauka nie musi być trudna i nudna. Na naszej stronie znajdziecie wiele nowości, które - mamy nadzieję - pomogą Wam w nauce i zdobywaniu lepszych ocen.

Oprócz przygotowania do sprawdzianów (które wielu uczniów chwaliło już w ubiegłym roku szkolnym) w StrefieNauki dostępne są nowe elementy. są to:
- zadania dodatkowe, które każdy uczeń może sobie wybrać i samodzielnie w dowolnym czasie wykonać w domu, a następnie, po sprawdzeniu przez nauczyciela, otrzymać ocenę do dziennika szkolnego,
- e-zeszyt, przygotowany na razie dla uczniów klas 4 i 5, którzy w tym roku szkolnym nie korzystają z zeszytów ćwiczeń na lekcjach historii,
- konkursy (pierwszy z nich rozpocznie się już od października).

Zachęcamy wszystkich uczniów do korzystania ze zgromadzonych na stronie materiałów i pomocy.