Konkurs "Średniowieczna Polska"
W poniedziałek 10 października rozpoczyna się całoroczny konkurs historyczny pt. "Średniowieczna Polska". Jest on przeznaczony jest dla uczniów klas 4 - 6, którzy interesują się historią. Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie. Jego zasady są podobne do ubiegłorocznego konkursu. Oprócz wzbogacenia wiedzy każdy uczeń, który weźmie w nim udział ma doskonałą okazję do zdobycia bardzo dobrych ocen cząstkowych z historii, a nawet do podwyższenia oceny na koniec roku szkolnego.

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym uczeń rozwiązuje zadania wyłącznie za pośrednictwem naszej strony internetowej, na której co tydzień pojawiać się będą nowe zestawy zadań. Czas na rozwiązanie zadań jest więc bardzo długi (jeden tydzień). W drugim etapie uczestnik konkursu będzie rozwiązywał pisemny test w szkole.

Konkurs rozpocznie się w poniedziałek 10 października i będzie trwał do maja 2017 r. Regulamin konkursu dostępny jest w zakładce HISTORIA --> KONKURSY --> KONKURS CAŁOROCZNY (dostępne dla zalogowanych użytkowników).

Zachęcamy uczniów do udziału w konkursie i życzmy powodzenia.